Організатори Фестивалів звернулися до Кличка

Кияни вже звикли до численних ярмарків та фестивалів у місті: на будь-який смак, вік та гаманець.  Розмаїте культурне життя і безліч подій щодня – ознака культурного європейського міста. Учасники, гості та медіа радіють розвиткові фестивального руху в столиці, а от самі організатори кажуть, що левову частку зусиль витрачають не на творчість чи створення максимально комфортних умов для гостей чи, навіть, пошук фінансування, а на безкінечне та безглузде  ходіння по кабінетах чиновників різних рівнів з метою отримання численних дозволів та погоджень на проведення кожного заходу.  Виявляється, в столиці України досі немає документу, який би чітко  регламентував порядок отримання дозволів на масові події, тож бюрократи та чинуші користуються цим запускаючи організаторів нескінченними колами погоджень і вимагаючи хабарі.

З метою впорядкування процедури видачі дозволів на проведення подій ініціативна група організаторів Фестивалів у Києві звернулася з листом до мера міста Віталія Кличка, в якому вимагає встановити чіткі правила оформлення дозволів на події та пропонує запровадження  електронної системи  подання заявок на дозволи, проект якої організатори розробили на основі кращих світових аналогів. Організатори також пропонують створити робочу групу з представників ініціативної групи та чиновників КМДА для спільної роботи над розробкою прозорих та чітких правил проведення масових заходів у Києві .

«Ми не проти платежів у міський бюджет за надання послуг  комунальних служб під час фестивалів, але ми категорично незгодні  платити втричі дорожче за послуги, які можна якісніше та дешевше замовити у приватних компаній, і зовсім незгодні платити хабарі», — кажуть ініціатори звернення.

Листа до мера підписали організатори більше 40 фестивалів. З документом можна ознайомитися нижче:

scan_letter_KGA-1 scan_letter_KGA-2 scan_letter_KGA-3 scan_letter_KGA-4 scan_letter_KGA-5 scan_letter_KGA-6 scan_letter_KGA-7 scan_letter_KGA-8 scan_letter_KGA-9 scan_letter_KGA-10 scan_letter_KGA-11

Об авторе
директор EventsTrends, основатель и президент Ukrainian Event Awards
Оставить свой комментарий

Пожалуйста, введите ваше имя

*обязательно

Пожалуйста, введите действующий адрес электронной почты

*обязательно

Введите свое сообщение

EventsTrends — портал для организаторов и заказчиков специальных мероприятий (special events), event планировании и организации мероприятий, а также каталог event агентств, технических поставщиков и площадок для проведения мероприятий © 2017 Все права защищены. Ключевые слова: EventsTrends, Ивентс Трендс, event, портал, ивент, новости, агентства, организаторы мероприятий, лидеры ивент-индустрии, организация шоу, концертов, корпоративных мероприятий, специальных событий, тренингов, деловых туров, конференций, выставок, техническое обеспечение мероприятий, инновации, база артистов, музыканты, коллективы для корпоратива, гостинницы, туристические агентства, перевозчики, логистика, декорации, кейтеринг

Разработано с любовью командой EventsTrends