Кредитування корпоративних і MICE клієнтів в умовах обмеженого доступу до фінансових ресурсів та девальвації національної валюти

Більшість з вас пам’ятають часи, коли стандартною схемою розрахунків для корпоративних клієнтів була оплата 2 рази на місяць, а для MICE клієнтів -50-100% передплата послуг. При цьому наші розрахунки з постачальниками відбувалися в аналогічні терміни (тобто кредитування фактично відбувалося за рахунок постачальника послуг) і рентабельність нашого бізнесу була на порядок вищою за рахунок доходів від постачальників. Очевидно, що в той період здавалося логічним використовувати терміни пост оплати як конкуренту перевагу.
На сьогодні, довгострокове ( 30-60 днів) кредитування клієнтів вже є стандартною нормою співробітництва. Проте, з того часу наш ринок кардинально змінився: розрахунки з авіакомпаніями відбуваються через БСП один раз на тиждень, критична більшість інших постачальників послуг скорочують або скасовують кредитування агентств, рентабельність суттєво скоротилася через переорієнтацію доходної частини агентства у майже виключно клієнтську, а також жорстку цінову конкуренцію. На додачу до проблеми обмеженості і вартості фінансових ресурсів, ми перекладаємо на себе валютні і кредитні ризики наших клієнтів.

Асоціація «Діловий Туризм України» (BTA Ukraine) та ініціативна група івент агенцій України пропонує серію круглих столів задля спільного визначення умов стабілізації ринку.

Перша зустріч відбудеться 09 грудня 2015 р. о 16:00 в НТКУ за участі представників всіх зацікавлених компаній, що працюють у сегменті ділового туризма і MICE.

Заплановано також проведення двох наступних зустрічей із залученням представників постачальників – готелів і транспортних компаній, а також заключної – із запрошенням представників корпоративних і MICE клієнтів.

Просимо всіх бажаючих підтвердити свою участь у круглому столі 09 грудня 2014 р.

Контакти для акредитації:
тел.моб.: 096 37 959 17
099 082 91 53
e-mail: gs.aigu@gmail.com
Сергій Вікарчук

Захід відбудеться за ініціативи Асоціації «Діловий Туризм України» (BTA Ukraine), ініціативної групи івент агенцій України та Асоціації індустрії гостинності України.

Об авторе

Относится к разделу Отраслевые события

Нет комментариев

ТЕГИ публикации: ,

Оставить свой комментарий

Пожалуйста, введите ваше имя

*обязательно

Пожалуйста, введите действующий адрес электронной почты

*обязательно

Введите свое сообщение

EventsTrends — портал для организаторов и заказчиков специальных мероприятий (special events), event планировании и организации мероприятий, а также каталог event агентств, технических поставщиков и площадок для проведения мероприятий © 2017 Все права защищены. Ключевые слова: EventsTrends, Ивентс Трендс, event, портал, ивент, новости, агентства, организаторы мероприятий, лидеры ивент-индустрии, организация шоу, концертов, корпоративных мероприятий, специальных событий, тренингов, деловых туров, конференций, выставок, техническое обеспечение мероприятий, инновации, база артистов, музыканты, коллективы для корпоратива, гостинницы, туристические агентства, перевозчики, логистика, декорации, кейтеринг

Разработано с любовью командой EventsTrends